Aktuálně:

V únoru do Thajska

více zde >>>

POTÁPĚNÍ S PŘÍSTROJEM V NAŠICH VODÁCHŠNORCHLOVÁNÍ V NAŠICH VODÁCH

Zažijte dobrodružství pod vodní hladinou hned teď – i bez kurzu potápění.

Znáte sumce, štiku či kapra jen z talířů doma či v restauracích? Možná i vás překvapí, jaké je to ocitnout se těmto majestátním rybám tváří v tvář. Ano, i kapr může dosáhnout úctyhodných rozměrů, pokud víte, kam za ním vyrazit. Známe na Moravě a v Čechách místa, kde uvidíte i metrové exempláře kaprů. Za krásami potápění lze vyrazit i k našich sousedům na Slovensko.

S námi se můžete podívat pod vodu i bez předchozích zkušeností, tedy i bez potápěčského kurzu. Naši instruktoři vám budou při této ochutnávce potápění pečlivými průvodci a otevřou vám cesty pod hladinu – a pochopitelně i zpět nad ni. Takže neváhejte a vzhůru dolů!

Průběh: Nejdříve vám vybereme dobře padnoucí potápěčskou výstroj, pak bude následovat trocha potápěčské teorie a následně už můžeme vyrazit za podvodními zážitky.

Podmínky: Stačí vám den volna, dobrý zdravotní stav, plavky, ručník a chuť se potápět.

Termíny: Vždy od června do září každý čtvrtek odpoledne. Místo je třeba rezervovat předem.

Cena: 1 990 Kč
Cena zahrnuje kompletní zapůjčení potápěčské výstroje, odborné vedení instruktora potápění nebo divemastera. Cena nezahrnuje dopravu a případný vstup na lokalitu.

Co si z akce odnesete? Video a fotky z vaší návštěvy ve světě pod hladinou. První zkušenosti s potápěním, které můžete zúročit při potápěčském kurzu.

Mimochodem, z těch, kdo se umí potápět v tuzemsku, bývají králové potápění v mořích!

IMG_1647 IMG_1672 IMG_6586

Přátelé, už jste možná slyšeli, že v našich přehradách, lomech, řekách nebo rybnících není nic vidět. Voda je studená, tmavá, zakalená, nikde ani rybička či rostlinka, o barvách nemluvě. Jen spousta bahna, odpadků a rybářských vlasců. Tak to je velký omyl! Pojďte se s námi podívat, jak rozmanitá, barevná a plná života je naše sladká voda.

Pro tento podvodní zážitek vám stačí den volna a základní potápěčská výstroj, tedy maska, šnorchl, ploutve a neopren (vše vám půjčíme). O další pomoc se postará náš instruktor, pod jehož odborným vedením si sladkovodní šnorchlování rozhodně užijete!

Průběh: Nejdříve vám vybereme dobře padnoucí výstroj a poté probereme trochu té teorie. A pak hurá na výlet do podvodního světa.

Podmínky: Den volna, dobrý zdravotní stav, plavky a ručník.

Termíny: Vždy od června do září každý čtvrtek odpoledne. Místo je třeba rezervovat předem.

Cena: 1 500 Kč
Cena zahrnuje zapůjčení vhodné výstroje pro šnorchlování, odbornou asistenci instruktora nebo divemastera. Cena nezahrnuje dopravu a případný vstup na lokalitu.

Co si z akce odnesete? Video a fotky z vaší návštěvy ve světě pod hladinou. První zkušenosti s potápěním, které se vám budou hodit třeba při další ochutnávce potápění jako je sladkovodní potápění s přístrojem, ponor na zkoušku v bazénu nebo při potápěčském kurzu.

IMG_6661 IMG_7269  P9262232