Aktuálně:

V únoru do Thajska

více zde >>>

DIVEMASTERSLEVY

Cílová skupina: Tato kvalifikace je určena všem, kteří chtějí získat potřebné znalosti pro vedení skupiny certifikovaných potápěčů ve vodním prostředí.

Podmínky účasti: Kvalifikace DIVEMASTER  je určena všem, kteří splňují následující podmínky: minimální věk 18 let, lékařská potápěčská prohlídka, ukončený kurz Advanced, RESCUE, kurz první pomoci, 40 ponorů. Nutné je také dodat svoji fotografii (klasická pasová) v elektronické podobě (pdf, jpg). Fotografie bude součástí mezinárodně platné certifikace DIVEMASTER, kterou účastník obdrží po úspěšném dokončení kurzu, a která jej opravňuje k asistování instruktorům při výcviku a řízení a dohlížení na ponory certifikovaných potápěčů.

Rozvržení kurzu: Délka kurzu je min. 40 hodin a nejméně 4 ponory v různých podmínkách. Student musí provést nejméně pět instruktáží a hodnocení ponoru, předvést přípravu, plánování a řízení potápění při potápěčských činnostech.

Cena kurzu: Kompletní cena kvalifikace DIVEMASTER je 15 000 Kč.

Cena zahrnuje teoretickou výuku, ponory ve volné vodě, plnění lahví vzduchem a licenci.

Cena nezahrnuje dopravu na místo potápění a zapůjčení potápěčské výstroje.

Termíny kurzu: Termíny zahájení kurzu nejčastěji individuální domluvou.

Rezervace, přihlášky, dotazy: Své místo si rezervujte předem na info@directocean.cz nebo na  777 115 555. Prostřednictvím těchto kontaktů poskytujeme také informace o přihláškách apod.

Na kurzy poskytujeme studentskou slevu 500 Kč a slevu 300 Kč na osobu pro skupiny od tří účastníků.

Navíc již při přihlášení do některého z námi pořádaných potápěčských kurzů získáte tzv. klubovou kartičku Direct Ocean, která Vám zajišťuje 10% slevu na veškeré další hotovostní nákupy v naší prodejně (mimo zboží v akci).

Při současném zakoupení dvou a více základních či technických kurzů, je tu pro Vás balíčková sleva 500 Kč z každého kurzu!

Při současném zakoupení dvou a více specializací je tu pro Vás BALÍČKOVÁ SLEVA 250 Kč z každé specializace!