Prodejna má zavřeno... a co dál, a co dál :)?

Milí členové a příznivci potápěčského klubu Direct Ocean,

doufáme, že jste všichni v pořádku a zvládáte komplikovanou situaci v co největším možném pohodlí a klidu. Myslíme na vás a zkusíme vám na chvíli odvést myšlenky k potápění :).

Naše prodejna je naneštěstí aktuálně úplně zavřená a z důvodu uzavření bazénu a dalších omezení jsme museli přerušit i výuku kurzů potápění, provádění zkušebních ponorů a kondiční trénování na bazénu, ale respektujeme, že v těžké situaci holt musejí jít některé věci stranou, neházíme flintu do žita a neztrácíme motivaci pro obnovení našich činností. Pracujeme z domu a připravujeme se na dobu, kdy budeme moci zase otevřít mříž na Smetanově 11 dokořán a vítat vás v naší klubovně/učebně/prodejně/půjčovně :).

Více

Nemůžeme do bazénu :(

Vážení příznivci potápěčského klubu Direct Ocean,

naneštěstí jsme nuceni počínaje tímto čtvrtkem (a na dobu neurčitou) ZRUŠIT kondiční ponory v bazénu, ponory na zkoušku i bazénovou výuku potápěčských kurzů, protože jsme obdrželi zprávu od vedoucího plaveckého stadionu Lužánky, že bazén od 12. 3. 2020 až do odvolání úplně uzavírají.

Jakmile dojde ke znovuotevření bazénu, dáme vědět. Bohužel teď však nedokážeme predikovat, kdy se tak stane.

Děkujeme za pochopení.

Více

Potápění pro začátečníky

Láká vás pozorovat svět pod hladinou? Chcete do svého života vnést nějaké nevšední zážitky? Máte kamaráda potápěče? Chcete zažít pocit beztíže? Napadlo vás zpestřit si dovolenou? Prostě jen chcete zkusit něco nového?

Naučíme vás potápět :)! A to poctivě a bezpečně – v přátelském zázemí vás pořádně proškolíme, bezpečně vás provedeme tréninkem jak ve vodě chlórované, tak i v té sladké či slané, a po absolvování získáte „podvodní řidičák“, který bude uznávaný po celém světě.


Více

Valentýnská akce: kurzy potápění 1 + 1

Ve dvou se to táhne lépe...

A to při potápění platí jak obrazně, tak doslova :).

V den svatého Valentýna dostanete k jednomu kurzu potápění (OWD, AAD či Rescue) zakoupenému na prodejně druhý navíc pro vašeho potápěčského parťáka. Ale pozor, musíte přijít opravdu pouze v pátek 14. 2. 2020. Zvýhodněný poukaz na dva kurzy potápění u nás mohou uplatnit jakékoli dvojice – partnerské, příbuzenské i přátelské, a to samozřejmě vždy bez ohledu na pohlaví :).

Poukaz má platnost jeden rok – můžete si vybrat z několika termínů kurzů, těch se pak budete účastnit společně.

Cena kurzu je 8 500 Kč.

Ve zvýhodněné ceně dvou kurzů (8 500 Kč + jeden navíc) je v souladu s osnovami kurzu zahrnuta teoretická výuka, praktický výcvik v bazénu nebo jiných kontrolovaných podmínkách, 4 ponory na volné vodě v ČR, závěrečná praktická zkouška a závěrečný test z teorie, dále zapůjčení speciální výstroje po celou dobu kurzu včetně plnění lahví vzduchem.

Za druhý kurz (= kurz navíc) doplatíte pouze základní poplatky, které předáme přímo mezinárodní organizaci SDI, a sice 690 Kč za originální učební materiály a 990 Kč za registraci a vydání mezinárodní potápěčské licence.

V ceně obou kurzů dále není zahrnuto zapůjčení základní výstroje (tj. maska, neoprenové boty, ploutve) po celou dobu kurzu, doprava na místa potápění, případně dokončení mimo ČR.

Celkem tedy zaplatíte za dva potápěčské kurzy s mezinárodně uznávanou licencí a dokončením v ČR (namísto 17 000 Kč) jen 10 180 Kč.

Kurz Open Water Diver: Kurz OWD je kurz potápění pro začátečníky. Jde o základní výcvikový stupeň, kde student získá potřebné znalosti pro bezpečné potápění ve volné vodě. Pro vstup do kurzu není třeba dřívějších zkušeností s potápěním. Minimální věková hranice je 10 let.

Kurz Advanced Adventure Diver: Kurz AAD je určen pro úspěšné absolventy základního kurzu OWD a slouží k prohloubení a rozšíření jejich potápěčských znalostí a dovedností. Minimální věková hranice je 18 let (nebo 12 let se souhlasem rodičů).

Kurz Rescue Diver: Záchranářský kurz RD je určen pro zkušené potápěče a je zaměřen na řešení krizových situací, které mohou nastat ve vodě nebo kolem vody a na poskytnutí nezbytné pomoci v nouzi sobě i druhým. Minimální věková hranice je 18 let (nebo 15 let se souhlasem rodičů).

Už nemusíte hledat složitý valentýnský dárek, protože už jste jej našli!

Více

Naše prodejna funguje jako PPL Parcel Shop

Jsme PPL Parcel Shop

Naše brněnská prodejna/učebna/půjčovna/klubovna si přidává další funkci – výdejní a podací místo PPL Parcel Shop.

Můžete si k nám tedy nechat doručit zásilky i z jiných e-shopů, pokud tuto možnost dopravy nabízejí.

No a nebo můžete u nás naopak zásilku podat k vrácení pomocí služby Return service via PPL ParcelShop, pokud e-shop, kde jste zboží koupili, tuto možnost nabízí. Funguje to tak, že v dodaném balíku máte od obchodníka rovnou i štítek, který použijete v případě vrácení. Nalepíte jej na balík a donesete zásilku k nám. My si štítek naskenujeme a balík si necháme – později si jej vyzvedne kurýr, a zásilka bude doručována k vrácení.

Více

E-shop Direct Ocean :)

Potápěči i nepotápěči, vítejte u nás!

E-shop Direct Ocean, nabízející potřeby pro přístrojové potápění a šnorchlování, vznikl v návaznosti na brněnskou prodejnu s letitou tradicí. I když máme Brno rádi, jsme ve svém vlastenectví pokorní a je nám jasné, že ne každý to má k nám na prodejnu kousek "šalinou" :). Abychom mohli tedy zboží nabídnout i těm, kteří zapustili kořeny v jiných krásných českých městech či obcích, rozhodli jsme se založit tento internetový obchod.

Snažíme se, abyste u nás našli vše potřebné, ať už pro rekreační či technické potápění s přístrojem, nebo jen na příležitostné šnorchlování při dovolené. Určitě však nejsme dokonalí, proto nám neváhejte napsat, kdyby vám u nás něco chybělo. Rádi pro vás zjistíme, zda bychom dané zboží byli schopni zajistit.

http://shop.directocean.cz/

Více

Kondiční ponory v bazénu

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti :). Protože zodpovědní potápěči své dovednosti stále trénují, nabízíme kondiční ponory nyní pravidelně - ve čtvrtky od 19:00 do 20:00 můžete s námi trénovat na bazénu Za Lužánkami.

Na akci je potřeba se vždy předem nahlásit! Můžete tak učinit osobně na prodejně, telefonicky na 777 115 555, e-mailem na info@directocean.cz či přes Messenger (Potápěčský klub Direct Ocean).

Časový harmonogram pro hladký průběh akce:
17:00–18:00: zájemci si mohou půjčit v Direct Ocean potřebnou výstroj, dostanou na ni slevu 50 % (jako je tomu u čtvrtečního potápění venku)
18:00: prodejna Direct Ocean zavírá, odjezd na bazén
18:30: sraz účastníků ve "foyer" bazénu Za Lužánkami
19:00–20:00: kondiční cvičení v bazénu
20:20–20:45 (nebo v pátek během otevírací doby prodejny): vrácení a uložení zapůjčené výstroje do Direct Ocean

Cena za vstup na bazén je 150 Kč. Plnění jedné láhve 100 Kč. Na případné půjčení výstroje sleva 50 %.

Své místo si nezapomeňte předem rezervovat – osobně na prodejně, telefonicky na 777 115 555, e-mailem na info@directocean.cz či přes Messenger (Potápěčský klub Direct Ocean).
MŮŽU SI KOUPIT PŘEDPLATNÉ? Ano! Pro zájemce máme nově možnost zakoupení „Potápěčské abonentky" – předplatního lístku ve formě kartičky platné na 10 vstupů na bazén v rámci pravidelných čtvrtečních kondičních ponorů s Direct Ocean. Předplatné je samozřejmě výhodnější (viz tabulku níže) :). Můžete je využít již od tohoto čtvrtka až do konce června 2020 – takže možností bude víc, než dost. Pokud máte o kartičku zájem, napište si o ni do odpovědi na tento e-mail nebo zavolejte.

10 vstupů jednotlivě

1 500 Kč

Abonentka na 10 vstupů

1 250 Kč

Více