Naše prodejna funguje jako PPL Parcel Shop

Jsme PPL Parcel Shop

Naše brněnská prodejna/učebna/půjčovna/klubovna si přidává další funkci – výdejní a podací místo PPL Parcel Shop.

Můžete si k nám tedy nechat doručit zásilky i z jiných e-shopů, pokud tuto možnost dopravy nabízejí.

No a nebo můžete u nás naopak zásilku podat k vrácení pomocí služby Return service via PPL ParcelShop, pokud e-shop, kde jste zboží koupili, tuto možnost nabízí. Funguje to tak, že v dodaném balíku máte od obchodníka rovnou i štítek, který použijete v případě vrácení. Nalepíte jej na balík a donesete zásilku k nám. My si štítek naskenujeme a balík si necháme – později si jej vyzvedne kurýr, a zásilka bude doručována k vrácení.

Více

E-shop Direct Ocean :)

Potápěči i nepotápěči, vítejte u nás!

E-shop Direct Ocean, nabízející potřeby pro přístrojové potápění a šnorchlování, vznikl v návaznosti na brněnskou prodejnu s letitou tradicí. I když máme Brno rádi, jsme ve svém vlastenectví pokorní a je nám jasné, že ne každý to má k nám na prodejnu kousek "šalinou" :). Abychom mohli tedy zboží nabídnout i těm, kteří zapustili kořeny v jiných krásných českých městech či obcích, rozhodli jsme se založit tento internetový obchod.

Snažíme se, abyste u nás našli vše potřebné, ať už pro rekreační či technické potápění s přístrojem, nebo jen na příležitostné šnorchlování při dovolené. Určitě však nejsme dokonalí, proto nám neváhejte napsat, kdyby vám u nás něco chybělo. Rádi pro vás zjistíme, zda bychom dané zboží byli schopni zajistit.

http://shop.directocean.cz/

Více

Kondiční ponory v bazénu

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti :). Protože zodpovědní potápěči své dovednosti stále trénují, nabízíme kondiční ponory nyní pravidelně - ve čtvrtky od 19:00 do 20:00 můžete s námi trénovat na bazénu Za Lužánkami.

Na akci je potřeba se vždy předem nahlásit! Můžete tak učinit osobně na prodejně, telefonicky na 777 115 555, e-mailem na info@directocean.cz či přes Messenger (Potápěčský klub Direct Ocean).

Časový harmonogram pro hladký průběh akce:
17:00–18:00: zájemci si mohou půjčit v Direct Ocean potřebnou výstroj, dostanou na ni slevu 50 % (jako je tomu u čtvrtečního potápění venku)
18:00: prodejna Direct Ocean zavírá, odjezd na bazén
18:30: sraz účastníků ve "foyer" bazénu Za Lužánkami
19:00–20:00: kondiční cvičení v bazénu
20:20–20:45 (nebo v pátek během otevírací doby prodejny): vrácení a uložení zapůjčené výstroje do Direct Ocean

Cena za vstup na bazén je 150 Kč. Plnění jedné láhve 100 Kč. Na případné půjčení výstroje sleva 50 %.

Své místo si nezapomeňte předem rezervovat – osobně na prodejně, telefonicky na 777 115 555, e-mailem na info@directocean.cz či přes Messenger (Potápěčský klub Direct Ocean).
MŮŽU SI KOUPIT PŘEDPLATNÉ? Ano! Pro zájemce máme nově možnost zakoupení „Potápěčské abonentky" – předplatního lístku ve formě kartičky platné na 10 vstupů na bazén v rámci pravidelných čtvrtečních kondičních ponorů s Direct Ocean. Předplatné je samozřejmě výhodnější (viz tabulku níže) :). Můžete je využít již od tohoto čtvrtka až do konce června 2019 – takže možností bude víc, než dost. Pokud máte o kartičku zájem, napište si o ni do odpovědi na tento e-mail nebo zavolejte.

10 vstupů jednotlivě

1 500 Kč

Abonentka na 10 vstupů

1 250 Kč

Více