Potápění s přístrojem

  • 21.5.2018

Zažijte dobrodružství pod vodní hladinou hned teď – i bez kurzu potápění.

Znáte sumce, štiku či kapra jen z talířů doma či v restauracích? Možná i vás překvapí, jaké je to ocitnout se těmto majestátním rybám tváří v tvář. Ano, i kapr může dosáhnout úctyhodných rozměrů, pokud víte, kam za ním vyrazit. Známe na Moravě a v Čechách místa, kde uvidíte i metrové exempláře kaprů. Za krásami potápění lze vyrazit i k našich sousedům na Slovensko.

S námi se můžete podívat pod vodu i bez předchozích zkušeností, tedy i bez potápěčského kurzu. Naši instruktoři vám budou při této ochutnávce potápění pečlivými průvodci a otevřou vám cesty pod hladinu – a pochopitelně i zpět nad ni. Takže neváhejte a vzhůru dolů!

Průběh: Nejdříve vám vybereme dobře padnoucí potápěčskou výstroj, pak bude následovat trocha potápěčské teorie a následně už můžeme vyrazit za podvodními zážitky.

Podmínky: Stačí vám den volna, dobrý zdravotní stav, plavky, ručník a chuť se potápět.

Termíny: Vždy od června do září každý čtvrtek odpoledne. Místo je třeba rezervovat předem.

Cena: 1 990 Kč
Cena zahrnuje kompletní zapůjčení potápěčské výstroje, odborné vedení instruktora potápění nebo divemastera. Cena nezahrnuje dopravu a případný vstup na lokalitu.

Co si z akce odnesete? Video a fotky z vaší návštěvy ve světě pod hladinou. První zkušenosti s potápěním, které můžete zúročit při potápěčském kurzu.

Mimochodem, z těch, kdo se umí potápět v tuzemsku, bývají králové potápění v mořích!