Šnorchlování v našich vodách

  • 21.5.2018

Přátelé, už jste možná slyšeli, že v našich přehradách, lomech, řekách nebo rybnících není nic vidět. Voda je studená, tmavá, zakalená, nikde ani rybička či rostlinka, o barvách nemluvě. Jen spousta bahna, odpadků a rybářských vlasců. Tak to je velký omyl! Pojďte se s námi podívat, jak rozmanitá, barevná a plná života je naše sladká voda.

Pro tento podvodní zážitek vám stačí den volna a základní potápěčská výstroj, tedy maska, šnorchl, ploutve a neopren (vše vám půjčíme). O další pomoc se postará náš instruktor, pod jehož odborným vedením si sladkovodní šnorchlování rozhodně užijete!

Průběh: Nejdříve vám vybereme dobře padnoucí výstroj a poté probereme trochu té teorie. A pak hurá na výlet do podvodního světa.

Podmínky: Den volna, dobrý zdravotní stav, plavky a ručník.

Termíny: Vždy od června do září každý čtvrtek odpoledne. Místo je třeba rezervovat předem.

Cena: 1 500 Kč
Cena zahrnuje zapůjčení vhodné výstroje pro šnorchlování, odbornou asistenci instruktora nebo divemastera. Cena nezahrnuje dopravu a případný vstup na lokalitu.

Co si z akce odnesete? Video a fotky z vaší návštěvy ve světě pod hladinou. První zkušenosti s potápěním, které se vám budou hodit třeba při další ochutnávce potápění jako je sladkovodní potápění s přístrojem, ponor na zkoušku v bazénu nebo při potápěčském kurzu.