Ponory na zkoušku v bazénu

  • 21.5.2018
Mrkněte se pod vodu – jen tak, na zkoušku

Láká vás pohled pod hladinu, ale netušíte, zda na to máte? Chtěli byste si na chvíli vyzkoušet, jaké je to zažít pocit beztíže? Máte chuť vyzkoušet si, jak se dýchá pod vodou?

Nemusíte hned uvažovat, zda platit celý potápěčský kurz. Ponor na zkoušku vám umožní prožít pocit volnosti a ticha, poznat nepoznané. A nakročit mezi potápěče.

Podmínky: Potápění si u nás může zkusit každý, kdo splňuje minimální věkovou hranici 10 let.

O co se jedná: Zkušební ponor je výborným startem potápěčské dráhy. Je vhodný i jako originální dárek, dárkový certifikát se jménem obdarovaného vám vystavíme na počkání nebo vám jej zašleme e-mailem. Jedná se o jednorázovou potápěčskou ochutnávku pod vedením profesionálního potápěče, který vám bude ve všem nápomocen.

Jak to probíhá: Zkušební ponor je rozdělen na „suchou“ a „mokrou“ část.

Samotnému potápění předchází teoretická „suchá“ příprava, kde vás seznámíme se způsobem používání potápěčské výstroje a s pravidly pro bezpečné potápění, také si vyberete výstroj, ve které se budete potápět (zapůjčení veškerého potápěčského vybavení je v ceně). Tato část se bude odehrávat v učebně přímo v Direct Ocean (Smetanova 11).

Druhá – „mokrá“ část – je již praktická, a pravděpodobně i lákavější. Jedná se totiž už přímo o přístrojové potápění v bazénu. Probíhá zpravidla na bazénu Lužánky v Brně, ale v létě také můžeme vyjet na některé z koupališť.

Vyrazíme i za vámi: Ponor na zkoušku může být i lákavým doplňkem letních atrakcí, táborů či třeba školních výletů a škol v přírodě. Dorazíme za vámi, stačí se předem domluvit na počtech a podmínkách, vždy posoudíme, zda je navrhované místo vhodné, případně doporučíme jiné.

Termíny: Termíny jsou vypisovány pravidelně, stačí se jen přihlásit, případně se zeptat na individuální termín (je možný od pěti osob).

Cena: 600 Kč

Více