Potápěčské exkurze pro certifikované potápěče a potápěčky

V Česku sice nemáme moře, ale slaná voda není jediná, do které se dá zanořit. Podvodní život najdete i v jezerech, přehradách a zatopených lomech. Rozšířit si obzory o sladkovodní potápění není vůbec špatná věc - zvýšíte si svůj potápěčský záběr, uvidíte "nové světy", narazíte na nové výzvy a třeba poznáte i nové potápěčské parťáky :).

Nabízíme jednodenní potápěčské exkurze za podvodními zážitky.

Místa potápění přizpůsobíme vašim zkušenostem a požadavkům – na výběr je několik lomů. Na lokalitě proběhnou vždy dva ponory – bude vás při nich provázet kvalifikovaný divemaster či instruktor, který má s potápěním na místních lokalitách mnoho zkušeností.

Cena za exkurzi je 3 000 Kč / 120 € na osobu (dva ponory na jedné lokalitě v jednom dni)

  • V ceně jsou zahrnuty dva ponory, kvalifikovaný průvodce (instruktor/divemaster), zapůjčení potápěčské výstroje (je-li třeba), profesionální instruktáž před každým ponorem, doprava z Brna na místo potápění a zpět, vstupné na lokalitu, lahve se vzduchem, dostatečné množství závaží, lehké občerstvení a nealkoholický nápoj mezi ponory.

Můžeme jet kdykoli v období od května do října – ve všední den i o víkendu.
Časová náročnost exkurze samozřejmě závisí i na vzdálenosti dané lokality od Brna, odhadem by však mělo vždy postačit rozpětí 8:00–18:00.

Podmínkou účasti je potápěčská licence (minimálně OWD), vyplnění přihlášky na exkurzi a zdravotního dotazníku, předložení kartičky pojišťovny nebo potápěčského pojištění. Výhodou je potápěčský deník se záznamy dosavadních ponorů.

Na jaká místa exkurze pořádáme?

  • 1. Lom Hostěradice (52 km z Brna)
  • 2. Lom Výkleky (100 km z Brna)
  • 3. Lom Trhová Kamenice (110 km z Brna)
  • 4. Lom Leštinka (110 km z Brna)
  • 5. Lom Svobodné Heřmanice (145 km z Brna)
  • 6. Lom Blansko (30 km z Brna)
  • 7. Lom Borek u Chotěboře (132 km z Brna)
  • 8. Lom Horní Cerekev (120 km z Brna)

Některé lokality jsou vhodné i pro začátečníky s licencí OWD (Hostěradice, Výkleky, Blansko), některé spíše až pro pokročilé potápěče (Trhová Kamenice, Leštinka, Svobodné Heřmanice, Borek u Chotěboře, Horní Cerekev).

Exkurzi si můžete objednat přes poptávkový formulář níže.

potápěčské exkurze


Objednávka exkurze