Prodejna má zavřeno... a co dál, a co dál :)?

Milí členové a příznivci potápěčského klubu Direct Ocean,

doufáme, že jste všichni v pořádku a zvládáte komplikovanou situaci v co největším možném pohodlí a klidu. Myslíme na vás a zkusíme vám na chvíli odvést myšlenky k potápění :).

Naše prodejna je naneštěstí aktuálně úplně zavřená a z důvodu uzavření bazénu a dalších omezení jsme museli přerušit i výuku kurzů potápění, provádění zkušebních ponorů a kondiční trénování na bazénu, ale respektujeme, že v těžké situaci holt musejí jít některé věci stranou, neházíme flintu do žita a neztrácíme motivaci pro obnovení našich činností. Pracujeme z domu a připravujeme se na dobu, kdy budeme moci zase otevřít mříž na Smetanově 11 dokořán a vítat vás v naší klubovně/učebně/prodejně/půjčovně :).

Na co se těšíme? Třeba na to, až budeme moci zorganizovat zase nějaké čtvrteční potápěčské odpoledne. Zahájení tuzemské sladkovodní (rekreačně) potápěčské sezóny totiž už klepe na dveře. Jakmile to tedy bude možné, dáme vám vědět a vyrazíme zase na nějaký nedaleký lom, kde si pod hladinou užijeme zase trochu pohody :).

A nepřipravujeme jen činnosti akční, nýbrž i nějaké ty „gaučové“. Chystáme pro vás několik přednášek, které budou probíhat v rámci tzv. Hovorů potápěčských. Zatím si sice netroufáme určit termíny, ale těšit se můžete na (1) doplnění znalostí (či jejich oprášení) v oblasti fungování a používání bezdekompresních tabulek; (2) na čerpání nových informací o tom, jaká zranění mohou způsobit podvodní živočichové, a co v takovém případě dělat; či na (3) cestopisné povídání z putování do dálav.

No a i když nejsme fyzicky přítomni mezi cihlami našeho potápěčského krámu, stále jsme vám tu k dispozici pro jakékoli potápěčské konzultace. Takže nám klidně pište a volejte ohledně plánovaných nákupů, kurzů, výletů apod. Co se týče nakupování, můžeme vám i teď vytvářet otevřené objednávky – takže kdo má obavu, že by do znovuotevření prodejny zapomněl, co si chtěl koupit, může nám to napsat a my to za něj zaznamenáme, případně objednáme, budeme doplňovat a tak podobně :)

 Zde přikládáme přímé kontakty na nás:

Držte se :)!