V pondělí 27. 4. 2020 otevíráme mříž :)

Milí příznivci Direct Oceanu,

vypadá to, že přišel čas (pokud tedy nepřijdou nějaké další změny z vyšších míst...) – v pondělí 27. 4. 2020 plánujeme otevřít prodejnu :) . Samozřejmě umožníme i půjčení výstroje a plnění lahví.

Zatím ponecháme naši standardní otevírací dobu (tedy od pondělí do pátku 10:00–12:30 a 13:00–18:00). Těšíme se na vás, ale samozřejmě bude ale třeba přistupovat ke znovuotevření zodpovědně.

Budeme pravidelně dezinfikovat často používané povrchy (pult, kliky apod.) a dodržovat potřebnou hygienu (mýdla máme dost :)), obsluha bude mít dostatek roušek, které bude během dne dle potřeby měnit, dále také rukavice.

Pro zákazníky bude u vchodu připravena dezinfekce, aby si mohli před vstupem do prodejny dezinfikovat ruce, vstup bude pochopitelně povolen jen se správně nasazenou rouškou/ústenkou/respirátorem/šátkem. Od vás, našich zákazníků a kamarádů, budeme potřebovat součinnost hlavně při dodržování bezpečné vzdálenosti a zabránění shromažďování většího počtu lidí v prostorách prodejny. Předem děkujeme.

Můžete k nám tedy přijít nakoupit, přinést automatiky na servis, lahve na revizi... nebo si půjčit výstroj či nechat naplnit lahve na nějaký váš potápěčský výlet.

Zákaz shromažďování více než dvou osob nám sice ještě neumožňuje pořádat potápěčské čtvrtky, ale dvě osoby jsou buddy team, což pro hezký ponor stačí :) – můžete tedy vyrazit sami a stavit se u nás pro potřebnou výbavu. Co se týče toho, zda je potápění obecně již povolené, rozumíme tomu tak, že vodní plochy, které jsou pronajaty za účelem provozování sportu, jsou považovány za venkovní sportoviště – tedy již v provozu.

O novinkách vás budeme dále informovat.

Moje rouška chrání Tebe, Tvoje rouška chrání mě :)