Valentýnská akce: kurzy potápění 1 + 1

Ve dvou se to táhne lépe...

A to při potápění platí jak obrazně, tak doslova :).

V den svatého Valentýna dostanete k jednomu kurzu potápění (OWD, AAD či Rescue) zakoupenému na prodejně druhý navíc pro vašeho potápěčského parťáka. Ale pozor, musíte přijít opravdu pouze v pátek 14. 2. 2020. Zvýhodněný poukaz na dva kurzy potápění u nás mohou uplatnit jakékoli dvojice – partnerské, příbuzenské i přátelské, a to samozřejmě vždy bez ohledu na pohlaví :).

Poukaz má platnost jeden rok – můžete si vybrat z několika termínů kurzů, těch se pak budete účastnit společně.

Cena kurzu je 8 500 Kč.

Ve zvýhodněné ceně dvou kurzů (8 500 Kč + jeden navíc) je v souladu s osnovami kurzu zahrnuta teoretická výuka, praktický výcvik v bazénu nebo jiných kontrolovaných podmínkách, 4 ponory na volné vodě v ČR, závěrečná praktická zkouška a závěrečný test z teorie, dále zapůjčení speciální výstroje po celou dobu kurzu včetně plnění lahví vzduchem.

Za druhý kurz (= kurz navíc) doplatíte pouze základní poplatky, které předáme přímo mezinárodní organizaci SDI, a sice 690 Kč za originální učební materiály a 990 Kč za registraci a vydání mezinárodní potápěčské licence.

V ceně obou kurzů dále není zahrnuto zapůjčení základní výstroje (tj. maska, neoprenové boty, ploutve) po celou dobu kurzu, doprava na místa potápění, případně dokončení mimo ČR.

Celkem tedy zaplatíte za dva potápěčské kurzy s mezinárodně uznávanou licencí a dokončením v ČR (namísto 17 000 Kč) jen 10 180 Kč.

Kurz Open Water Diver: Kurz OWD je kurz potápění pro začátečníky. Jde o základní výcvikový stupeň, kde student získá potřebné znalosti pro bezpečné potápění ve volné vodě. Pro vstup do kurzu není třeba dřívějších zkušeností s potápěním. Minimální věková hranice je 10 let.

Kurz Advanced Adventure Diver: Kurz AAD je určen pro úspěšné absolventy základního kurzu OWD a slouží k prohloubení a rozšíření jejich potápěčských znalostí a dovedností. Minimální věková hranice je 18 let (nebo 12 let se souhlasem rodičů).

Kurz Rescue Diver: Záchranářský kurz RD je určen pro zkušené potápěče a je zaměřen na řešení krizových situací, které mohou nastat ve vodě nebo kolem vody a na poskytnutí nezbytné pomoci v nouzi sobě i druhým. Minimální věková hranice je 18 let (nebo 15 let se souhlasem rodičů).

Už nemusíte hledat složitý valentýnský dárek, protože už jste jej našli!

Valentýnská akce potápění Brno