Valentýnská akce – zvýhodněné kurzy a specializace pro dva

Z jedné kapsy dva kurzy ツ

Že ve dvou se to lépe táhne, platí v případě potápění nejen obrazně, ale i doslova.

07.–14.02.2022 kurzy potápění 1 + 1 navíc a specializace za výhodnou cenu

V den svatého Valentýna (14.02.2022) a předcházejícím týdnu pro vás máme zvýhodněné poukazy na vybrané kurzy a specializace.

Poukazy bude možné objednat od pondělí 07.02.2022 do pondělí 14.02.2022, a to buď přes náš e-shop, nebo osobně na prodejně. Pošleme vám je poštou, nebo si pro ně můžete přijít na prodejnu Direct Ocean Brno. Platba předem převodem nebo hotově na prodejně.

Zvýhodněný poukaz u nás následně mohou uplatnit jakékoli dvojice – partnerské, příbuzenské i přátelské, a to samozřejmě vždy bez ohledu na pohlaví :). Platnost je jeden rok – můžete si vybrat z několika termínů, těch se pak budete účastnit společně.

Kurzy OWD, AAD a RESCUE – 1 + 1 navíc

Standardní cena jednoho kurzu je 9 400 Kč v případě OWD, 7 800 Kč AAD, 8 500 Kč RD. V rámci této akce ji ale nezaplatíte dvakrát. Za druhý kurz (= kurz navíc) doplatíte pouze základní poplatky, které předáme přímo mezinárodní organizaci SDI, a sice 690 Kč za originální učební materiály a 990 Kč za registraci a vydání mezinárodní potápěčské licence. V ceně obou kurzů není dále zahrnuto jen zapůjčení základní výstroje (maska, neoprenové boty, ploutve – můžete použít vlastní nebo si ji u nás za 450 Kč na osobu zapůjčit) po dobu kurzu, doprava na místa potápění, vstupné na lokality.

Celkem tedy zaplatíte za dva potápěčské kurzy následující:

Kurz Open Water Diver: Kurz OWD je kurz potápění pro začátečníky. Jde o základní výcvikový stupeň, kde student získá potřebné znalosti pro bezpečné potápění ve volné vodě. Pro vstup do kurzu není třeba dřívějších zkušeností s potápěním. Minimální věková hranice je 18 let (nebo 10 let se souhlasem rodičů).
Za dva kurzy zaplatíte místo 18 800 Kč jen 11 080 Kč; ušetříte tak 7 720 Kč.

Kurz Advanced Adventure Diver: Kurz AAD je určen pro úspěšné absolventy základního kurzu OWD a slouží k prohloubení a rozšíření jejich potápěčských znalostí a dovedností. Minimální věková hranice je 18 let (nebo 12 let se souhlasem rodičů).
Za dva kurzy zaplatíte místo 15 600 Kč jen 9 480 Kč; ušetříte tak 6 120 Kč.

Kurz Rescue Diver: Záchranářský kurz RD je určen pro zkušené potápěče a je zaměřen na řešení krizových situací, které mohou nastat ve vodě nebo kolem vody a na poskytnutí nezbytné pomoci v nouzi sobě i druhým. Minimální věková hranice je 18 let (nebo 15 let se souhlasem rodičů).
Za dva kurzy zaplatíte místo 17 000 Kč jen 10 180 Kč; ušetříte tak 6 820 Kč.

Ve zvýhodněné ceně dvou kurzů 1 + 1 navíc je v souladu s osnovami kurzu zahrnuta teoretická výuka, praktický výcvik ve vodě a zapůjčení speciální výstroje po celou dobu kurzu (včetně plnění lahví vzduchem).

Specializace NAVIGACE a HLOUBKA

Specializace UNDERWATER NAVIGATION DIVER (= podvodní navigace) je specializační kurz, jehož výstupní dovednosti nepochybně při potápění využijete. Zdokonalíte se v orientaci pod vodou a naučíte se používat kompas. To vám přinese větší pohodu při vašich ponorech, zvláště v naší sladké vodě, kde je často viditelnost velmi proměnlivá. Tato specializace je určena úspěšným absolventům kuru OWD a zahrnuje teoretickou výuku a dva praktické ponory ve volné vodě.
Za dvě tyto specializace zaplatíte místo 9 800 Kč jen 8 236 Kč; ušetříte tak 1 564 Kč.

Specializace DEEP DIVER (= hloubkový potápěč) je specializační kurz, ve kterém si posunete hloubkový limit ze třiceti na čtyřicet metrů, a budete se tak moci podívat na zajímavá místa, jež vám byla doposud odepřena.
Tato specializace je určena úspěšným absolventům kurzu AAD a zahrnuje teoretickou výuku a dva praktické ponory ve volné vodě.
Za dvě tyto specializace zaplatíte místo 11 000 Kč jen 9 196 Kč; ušetříte tak 1 804 Kč.

Nezapomeňte, že nákup je třeba stihnout uskutečnit do 14.02.2022 (včetně).

Akce kurzy Valentýn 1 + 1 navíc