ADVANCED ADVENTURE DIVER

Cílová skupina: Kurz Advanced Adventure Diver je určen pro úspěšné absolventy základního kurzu OWD a slouží k prohloubení a rozšíření jejich potápěčských znalostí a dovedností.

Prerekvizity: Kurz AAD je určen všem, kteří splňují následující podmínky: minimální věk 18 let (10 let se souhlasem rodičů), lékařská prohlídka nebo čestné prohlášení o zdravotním stavu, ukončený kurz OWD.

Výstup: Nutné je také dodat dvě svoje fotografie (klasická pasová) v elektronické podobě (pdf, jpg). Fotografie bude součástí mezinárodně platné certifikace SDI AAD, kterou účastník obdrží po úspěšném dokončení kurzu, a která jej bude opravňovat k ponorům do maximální hloubky 30 metrů.

Rozvržení kurzu: Kurz se skládá z krátké teorie a pěti ponorů ve volné vodě s různým zaměřením. Z toho dva jsou povinné – hloubkový ponor a navigační ponor – a zbylé tři povinně volitelné. Nabídka povinně volitelných ponorů: noční potápění, potápění z lodi, proudové potápění, potápění v suchém obleku, vrakové potápění, fotografování pod vodou, ponor nalezení a precizní vyvažování. Vše pod vedením a přímým dozorem profesionálního instruktora potápění.

Místa konání: Teoretická část se koná vždy v učebně Direct Ocean (Smetanova 11, Brno) a ponory ve volné vodě probíhají v jezerech a lomech poblíž Brna (dle aktuální kvality vody) nebo na Slovensku. Po domluvě je možné kurz dokončit i na námi pořádaných cestách za potápěním do zahraničí.

Informace o výstroji: Účastník bude potřebovat ke splnění kurzu základní a speciální potápěčskou výstroj, také některé části specializované výstroje (dle zvolených ponorů). V ceně kurzu má každý potápěč zapůjčení speciální potápěčské výstroje. Základní potápěčskou výstroj a specializovanou potápěčskou výstroj je možno na prodejně zakoupit či zapůjčit za příznivé ceny.

Cena kurzu: Kompletní cena kurzu AAD je 8 500 Kč. 

Cena zahrnuje teoretickou výuku, pět specializovaných ponorů ve volné vodě, zapůjčení speciální výstroje, plnění lahví vzduchem a certifikační poplatek na vystavení mezinárodní potápěčské certifikace v hodnotě 990 Kč.

Cena nezahrnuje dopravu na místo potápění a zapůjčení základní(tj. maska, neoprenové boty, ploutve) a specializované (tj. cívka, bójka, kompas, svítilna) potápěčské výstroje.

Termíny kurzu: Termíny zahájení kurzu jsou vypisovány, popřípadě možnost individuálních termínů po domluvě.

Rezervace, přihlášky, dotazy: Své místo si rezervujte předem na info@directocean.cz nebo na  777 115 555. Prostřednictvím těchto kontaktů poskytujeme také informace o přihláškách apod.

Slevy: Na kurz AAD poskytujeme slevu 500 Kč pro studenty dále 300 Kč na osobu pro skupiny od tří účastníků a slevu 500 Kč pro účastníky s vlastní výstrojí. Slevy nelze sčítat.