Zájemci o technické kurzy využijte pravidelných konzultačních hodin na toto téma a to každé úterý od 17:00 hodin v klubovně Direct Ocean na Smetanově 11 v Brně.

Nebo se informujte přímo u instruktora potápění Tomáše Blašky na telefonu +420725606745 nebo emailu tomas@directocean.cz

ADVANCED NITROX DIVER

Cílová skupina: Kurz Advanced Nitrox Diver je pokračovacím kurzem NITROX DIVER. Cílem kurzu je seznámit potapěče s použitím Nitrox směsí v rozmezí od 21 % až do maximálně 40 % kyslíku pro dýchací směs pro pobyt na dně (Bottom gas). Dále v rozmezí od 21 % až do maximálně 50 % kyslíku  pro dekompresní dýchací směs (Deco gas). Kurz opravňuje potápěče k provádění dekompresních ponorů pouze v prostředí bez omezení výstupu jakoukoli překážkou – stropem.

TECHNICAL DPV DIVER

Cílová skupina: Tento kurz je určen technickým potápěčům, kteří chtějí rozšířit svoje dovednosti v oblasti potápění s podvodním skútrem.

TECHNICAL NITROX DIVER

Cílová skupina: Kurz Technical Diver je prvním kurzem, který se věnuje technickému potápění. Tento kurz obsahuje základní informace a dovednosti spojené s technickým potápěním a je pilířem pro případné další technické kurzy. Kurz dále rozšiřuje znalosti v používání nitroxových směsí pro pobyt na dně, poskytuje veškeré znalosti o použití všech nitroxových směsí a kyslíku pro dekompresi.

TECHNICAL WRECK DIVER

Cílová skupina: Tento kurz je určen technickým potápěčům, kteří chtějí rozšířit své znalosti v oblasti potápění v uzavřených prostorách, a které zajímá vrakové potápění s možným průnikem do vraku.

Zajímavá videa

Tématická videa k technickým kurzům...