TECHNICAL WRECK DIVER

Cílová skupina: Tento kurz je určen technickým potápěčům, kteří chtějí rozšířit své znalosti v oblasti potápění v uzavřených prostorách, a které zajímá vrakové potápění s možným průnikem do vraku.

Prerekvizity: Kurz TECHNICAL WRECK DIVER je určen všem, kteří splňují následující podmínky: minimální věk 18 let, lékařská prohlídka nebo čestné prohlášení o zdravotním stavu, ukončený kurz technického potápění, 100 ponorů (z toho 30 ponorů do hloubek v rozmezí 20–30 metrů).

Výstup: Nutné je také dodat svoji fotografii (klasická pasová) v elektronické podobě (pdf, jpg). Fotografie bude součástí mezinárodně platné certifikace ASTD TECHNICAL WRECK DIVER, kterou účastník obdrží po úspěšném dokončení kurzu.

Ponory: Je předepsáno šest ponorů na vracích a v uzavřených prostorách.

Cena kurzu: Kompletní cena kurzu TECHNICAL WRECK DIVER je 10 990 Kč.

Cena zahrnuje teoretickou výuku, ponory ve volné vodě, zapůjčení speciální výstroje, plnění lahví vzduchem a certifikační poplatek na vystavení mezinárodní potápěčské certifikace.

Cena nezahrnuje dopravu na místo potápění a zapůjčení základní (tj. maska, neoprenové boty, ploutve) potápěčské výstroje.

Termíny kurzu: Termíny zahájení kurzu nejčastěji individuální domluvou.

Rezervace, přihlášky, dotazy: Své místo si rezervujte předem na info@directocean.cz nebo na 725 606 745. Prostřednictvím těchto kontaktů poskytujeme také informace o přihláškách apod.