INTRO PONOR

Cílová skupina: Tento úvodní kurz je určen všem, kteří se chtějí seznámit s potápěním se základní ABC výstrojí a s dýchacím přístrojem. Jedná se o zkušební ponor (s přístrojem) v bazénu s rozšířeným teoretickým základem, doplněný o vyzkoušení šnorchlovací výbavy (tj. ABC výstroj). Intro ponor dále obsahuje jeden ponor na otevřené vodě.

PONOR NA ZKOUŠKU V BAZÉNU

Láká vás pohled pod hladinu, ale netušíte, zda na to máte? Chtěli byste si na chvíli vyzkoušet, jaké je to zažít pocit beztíže? Máte chuť vyzkoušet si, jak se dýchá pod vodou? Nemusíte hned uvažovat, zda platit celý potápěčský kurz. Ponor na zkoušku vám umožní prožít pocit volnosti a ticha, poznat nepoznané. A nakročit mezi potápěče.

REFRESH PONOR

Cílová skupina: Tento "připomínací" ponor je určen všem již certifikovaným potápěčům, kteří si chtělí obnovit své potápěčské dovednosti pod vedením profesionálního potápěče.

SCUBA DIVING PARAMEDIC

Cílová skupina: Tento kurz je určen všem zájemcům o zdravotní problematiku potápění.

SUPERVISED DIVER

Cílová skupina: Tento úvodní kurz je určen všem, kteří se chtějí naučit potápět s dýchacím přístrojem pod dohledem potápěčského odborníka. Jedná se o kurz, který opravňuje účastníka k potápění s doprovodem do maximální hloubky 10 metrů.