PONOR NA ZKOUŠKU V BAZÉNU

Láká vás pohled pod hladinu, ale netušíte, zda na to máte? Chtěli byste si na chvíli vyzkoušet, jaké je to zažít pocit beztíže? Máte chuť vyzkoušet si, jak se dýchá pod vodou? Nemusíte hned uvažovat, zda platit celý potápěčský kurz. Ponor na zkoušku vám umožní prožít pocit volnosti a ticha, poznat nepoznané. A nakročit mezi potápěče.

Podmínky: Potápění si u nás může zkusit každý, kdo splňuje minimální věkovou hranici 10 let.

O co se jedná: Zkušební ponor je výborným startem potápěčské dráhy. Je vhodný i jako originální dárek, dárkový poukaz si můžete koupit osobně na naší prodejně nebo si jej objednat přes náš e-shop. Jedná se o jednorázovou potápěčskou ochutnávku pod vedením profesionálního potápěče, který vám bude ve všem nápomocen.

Jak to probíhá: Zkušební ponor je rozdělen na „suchou“ a „mokrou“ část.

Samotnému potápění předchází teoretická „suchá“ příprava, kde vás seznámíme se způsobem používání potápěčské výstroje (zapůjčení veškerého potápěčského vybavení je v ceně) a s pravidly pro bezpečné potápění. Tato část odehrává zpravidla již na bazénu, před samotným potápěním.

Druhá – „mokrá“ část – je již praktická, a pravděpodobně i lákavější. Jedná se totiž už přímo o přístrojové potápění v bazénu. Probíhá zpravidla na bazénu Lužánky v Brně, ale v létě také můžeme vyjet na některé z koupališť.

Vyrazíme i za vámi: Ponor na zkoušku může být i lákavým doplňkem letních atrakcí, táborů či třeba školních výletů a škol v přírodě. Dorazíme za vámi, stačí se předem domluvit na počtech a podmínkách, vždy posoudíme, zda je navrhované místo vhodné, případně doporučíme jiné.

Termíny: Termíny jsou vypisovány pravidelně, stačí se jen přihlásit, případně se zeptat na individuální termín (je možný od pěti osob).

Odhlášení z termínu je možné, svoji rezervaci můžete jednou přesunout na některý z dalších vypsaných termínů. Avšak pokud k odhlášení dojde méně než 48 hodin před začátkem zkušebního ponoru, na který jste byli přihlášeni, vaše místo propadne bez možnosti využití náhradního termínu.

Cena: 690 Kč