Obchod a škola potápění

Prodejna

Víte, že ani nějaká ta dioptrie nemůže zkazit cesty pod vodu? I potápěčská maska (jíž suchozemci často nehezky říkají brýle) může být uzpůsobená pro zrak každého, kdo hodlá ten kouzelný svět pod hladinou poznat.

Právě to je důkaz, že sice lze nakupovat v elektronických obchodech (ostatně, i my jeden nabízíme), ale vždy dobře je konzultovat nákup s odborníkem. Tím, který má sám s pobytem pod vodou zkušenosti – a právě takové naše kamenná prodejna nabízí. A s nimi samozřejmě i servis pro zboží.

Najdete u nás veškeré potápěčské vybavení od ABC (maska, šnorchl, ploutve), přes neoprenové zboží, potápěčské počítače – až po vysoce specializované potřeby pro technické potápění. A co nemáme momentálně na skladě, rychle seženeme. V potřebné kvalitě, protože víme, že na spolehlivosti zboží závisí pod vodou vaše životy.

A to není vše – myslíme i na to, co patří na břeh. Móda a obutí k vodě, nějaká ta literatura, něco zábavy. Vyplatí se u nás zastavit i jen tak, slevové akce umí překvapit.

Naše prodejna je vám k dispozici každý všední den od 10:00 do 18:00 (12:30-13:00 polední pauza) na Smetanově 11.

Pokud přijedete autem, můžete využít našeho parkovacího místa přímo před prodejnou.

Škola potápění

Sebelepší vybavení je pod vodou bez znalostí k ničemu. A my nabízíme obojí. Nejen všechny ploutve, masky, počítače, bójky a stovky dalších nezbytností, ale také potřebné vědomosti. I ve škole potápění se dělají testy a zkoušky, ale i ty umíme spojit s příjemnými zážitky a novými přátelstvími.

Direct Ocean nabízí jak potápěčské vzdělání pro úplné začátečníky, tak celý systém zdokonalovacích kurzů a specializací, a to jak rekreačních, tak technických – a dokonce i profesní kvalifikace.

Kurzy vyučujeme v systémech SDI/TDI, ASTD a PADI. Začít můžete hned kurzem Open Water Diver. Více informací o škole potápění Direct Ocean najdete ve specializované sekci těchto stránek.