Klubové výhody

Při absolvování některého z námi nabízených kurzů nebo koupi zboží v hodnotě nad 10 000 korun se automaticky stáváte členy Potápěčského klubu Direct Ocean. Samozřejmě pokud chcete a máte chuť. Ze členství plyne hromádka výhod a hromada dobrých vztahů.

Společné výjezdy za potápěním

Náš potápěčský klub pořádá celoročně potápěčské zájezdy a výlety (včetně tradičního otevírání a zavírání lahví). Kromě klasických potápěčských dovolených v zahraničí nabízíme i víkendové akce v tuzemsku či odpolední výlety na blízké lokality v okolí Brna. Tyto krátké cesty se konají celoročně každý čtvrtek odpoledne v rámci akce Čtvrtek patří potápění. Začíná se vždy setkáním ve 12:30 na prodejně v Direct Ocean, odkud se po vystrojení přesuneme na vybranou lokalitu. Mimochodem, vyrazit je možné, i když jsou hladiny pod ledem – máte-li tedy kvalifikaci na potápění pod ledem.

Sleva na půjčovné

Další z klubových výhod, které získáte, je 10 procent sleva na zapůjčení výstroje od tří dnů déle. Pokud si ale výbavu půjčujete při čtvrtečních akcích, je zpráva ještě lepší – sleva je padesátiprocentní! A navíc jako členové klubu budete zproštěni povinnosti platit za půjčenou výstroj kauci.

Klubová sleva na koupi zboží

Již při přihlášení do některého z námi pořádaných potápěčských kurzů získáte členství v klubu Direct Ocean. To vám zajistí 10 procent slevu na veškeré hotovostní nákupy v naší prodejně (mimo zboží v akci).

Vzduch levněji

Každý řekne, že vzduch je nic, ale pokud se má stlačit do potápěčské lahve, něco to už stojí. Členové klubu mají i v této oblasti výhodu. Každý desátý litr vzduchu jako prémii.