Jak se přihlásit na termín ponoru na zkoušku nebo kurzu potápění

 PŘIHLAŠUJTE SE POUZE POKUD JIŽ MÁTE KURZ ČI ZKUŠEBNÍ PONOR KOUPENÝ – NÁKUP NA PRODEJNĚ NEBO E-SHOPU

Termíny zkušebních ponorů a kurzů potápění, které máme v kalendáři akcí, máme rovněž v rezervačním kalendáři (https://rezervovac.cz/widget/direct-ocean/rezervace). Po rozkliknutí odkazu se můžete rovnou elektronicky přihlásit na Vámi zvolený termín, pokud to dovolí jeho kapacita. Pro usnadnění přihlášení doporučujeme pročíst si ještě podrobnější instrukce níže.

 

Instrukce pro elektronické přihlášení na termín PONORU NA ZKOUŠKU V BAZÉNU

Na termín se přihlašujte prostřednictvím rezervačního formuláře na tomto odkazu: https://rezervovac.cz/widget/direct-ocean/rezervace.

Když kliknete v zobrazeném kalendáři na datum, na které se chcete přihlásit, zobrazí se vám název vytvořené události a můžete se přihlásit vyplněním žádaných údajů.

Instrukce pro elektronické přihlášení na termín KURZU POTÁPĚNÍ OPEN WATER DIVER

Na termín se přihlašujte prostřednictvím rezervačního formuláře na tomto odkazu: https://rezervovac.cz/widget/direct-ocean/rezervace.

Když kliknete v zobrazeném kalendáři na datum, na které se chcete přihlásit, zobrazí se vám název vytvořené události. Každý termín první části OWD (tedy teorií a bazénů) se skládá ze tří schůzek/dnů (pátek od 16:30 do 19:00, sobota od 9:00 do 17:00 a neděle od 9:00 a 17:00) – vytvořte si, prosím, rezervaci vždy na všechny tři dny, ze kterých se vámi vybraný termín skládá (tedy jednu na pátek, jednu na sobotu a jednu na neděli). Děkujeme. Pro jistotu ještě upozorňujeme, že tyto tři dny je třeba absolvovat v rámci jednoho turnusu, není možné jít například na zahajovací páteční schůzku v červnu a na víkendové pokračování teorií a bazénů v srpnu.

Obdobně (rovněž přes rezervační systém na stejném odkazu) se můžete přihlásit už i na některý z termínů Dokončení ve volné vodě, pokud jste již teď schopni vědět, který se vám hodí nejvíce. Nezapomeňte ale, že si musíte vybrat termín, který bude až po termínu první části, na který budete přihlášeni :)

Instrukce pro elektronické přihlášení na termíny kurzů ADVANCED A RESCUE

Na termín se přihlašujte prostřednictvím rezervačního formuláře na tomto odkazu: https://rezervovac.cz/widget/direct-ocean/rezervace.

Když kliknete v zobrazeném kalendáři na datum, na které se chcete přihlásit, zobrazí se vám název vytvořené události. Kurzy AAD a Rescue se zpravidla skládají ze tří teoretických bloků ve třech dnech a dvou bloků dokončovacích ponorů ve volné vodě ve dvou po sobě jdoucích dnech. Vytvořte si, prosím, rezervaci vždy na všech pět těchto částí/termínů v rámci jednoho turnusu (*příslušný kurz* teorie zahájení, *příslušný kurz* teorie pokračování 1, *příslušný kurz* teorie pokračování 2, *příslušný kurz* dokončení, *příslušný kurz* dokončení pokračování). Děkujeme.

Instrukce pro elektronické přihlášení na termín JINÝCH KURZŮ A SPECIALIZACÍ

Pokud máme vypsaný termín kurzu či specializace, o který/kterou máte zájem, můžete se na něj přihlásit prostřednictvím rezervačního formuláře na tomto odkazu: https://rezervovac.cz/widget/direct-ocean/rezervace.

Když kliknete v zobrazeném kalendáři na datum, na které se chcete přihlásit, zobrazí se vám název vytvořené události. U pokročilých kurzů a specializací uvádíme vždy jen termín zahájení – první schůzky. Takže se stačí přihlásit jen na jednu „událost“. Na ostatních termínech se domlouváte s instruktorem/instruktorkou.

Kdykoli se také můžete přihlásit „po staru“ telefonicky na 777 115 555, mailem na info@directocean.cz nebo osobně na brněnské prodejně na Smetanově 11 :).

 PŘIHLAŠUJTE SE POUZE POKUD JIŽ MÁTE KURZ ČI ZKUŠEBNÍ PONOR KOUPENÝ – NÁKUP NA PRODEJNĚ NEBO E-SHOPU