Kurzy potápění: Dive Center Brno

Kurzy potápění
Direct Ocean je školou potápění s tradicí od roku 2001. Vyučujeme kurzy v mezinárodním systému SDI (Scuba Diving International) a ASTD (Association of Sport and Technical Divers).
Za trvale vysokou úroveň  výuky a potápěčských služeb jsme držiteli ocenění PĚTIHVĚZDIČKOVÉHO ***** DIVE CENTRA  -  5-Star SDI/TDI Dive Center #1003464.
Kurzy pro větší přehlednost dělíme na základní (OWD), pokročilé (AAD, Rescue), specializace, technické kurzy a kvalifikace.
Poukaz na potápěčský kurz si můžete koupit na naší prodejně (Brno, Smetanova 11). Tam vám rádi i poradíme a zapíšeme vás na termín, který bude oběma stranám vyhovovat.
Průběh kurzů: Veškerá teoretická výuka probíhá vždy ve specializované učebně Direct Ocean, která je součástí naší prodejny na Smetanově 11, bazénová cvičení se poté konají zpravidla v bazénu Lužánky v Brně a závěrečné ponory ve volné vodě v ČR, na Slovensku či na námi pořádaných zahraničních cestách za potápěním.
Ceny: Uváděné ceny kurzů jsou kompletní – včetně DPH, učebních materiálů a certifikačního poplatku, který je nutný pro vystavení mezinárodně platné certifikace. V ceně je také zahrnuto zapůjčení speciální potápěčské výstroje po dobu trvání kurzu.
Slevy: Na kurzy poskytujeme studentskou slevu 500 Kč a slevu 300 Kč na osobu pro skupiny od tří účastníků. Navíc již při přihlášení do některého z námi pořádaných potápěčských kurzů získáte tzv. klubovou kartičku Direct Ocean, která Vám zajišťuje 10% slevu na veškeré další hotovostní nákupy v naší prodejně (mimo zboží v akci).
Pro rozsáhlejší info čtěte podrobný rozpis námi pořádané výuky. Kompletní ceník námi nabízených kurzů najdete ZDE.

Kurz potápění Brno