TECHNICAL NITROX DIVER

Cílová skupina: Kurz Technical Diver je prvním kurzem, který se věnuje technickému potápění. Tento kurz obsahuje základní informace a dovednosti spojené s technickým potápěním a je pilířem pro případné další technické kurzy. Kurz dále rozšiřuje znalosti v používání nitroxových směsí pro pobyt na dně, poskytuje veškeré znalosti o použití všech nitroxových směsí a kyslíku pro dekompresi.

Prerekvizity: Kurz TECHNICAL NITROX DIVER je určen všem, kteří splňují následující podmínky: minimální věk 18 let, lékařská prohlídka nebo čestné prohlášení o zdravotním stavu, ukončený kurz NITROX DIVER, ukončený kurz ASTD EXPERIENCED DIVER nebo SDI DEEP DIVER či ekvivalent, minimálně 100 ponorů (z toho 10 ponorů do hloubek v rozmezí 30–40 metrů).

Výstup: Nutné je také dodat svoji fotografii (klasická pasová) v elektronické podobě (pdf, jpg). Fotografie bude součástí mezinárodně platné certifikace ASTD TECHNICAL NITROX DIVER, kterou účastník obdrží po úspěšném dokončení kurzu.

Ponory: Doporučeno je 4-6 ponorů (z toho minimálně 2 do hloubky 30–40 metrů).

Cena kurzu: Cena kurzu TECHNICAL NITROX DIVER je od 9 990 Kč.

Cena zahrnuje teoretickou výuku, ponory ve volné vodě, zapůjčení speciální výstroje, plnění lahví vzduchem a certifikační poplatek na vystavení potápěčské certifikace.

Cena nezahrnuje dopravu na místo potápění a zapůjčení základní (tj. maska, neoprenové boty, ploutve) potápěčské výstroje.

Termíny kurzu: Termíny zahájení kurzu nejčastěji individuální domluvou.

Rezervace, přihlášky, dotazy: Své místo si rezervujte předem na info@directocean.cz nebo na  725 606 745. Prostřednictvím těchto kontaktů poskytujeme také informace o přihláškách apod.